دوشنبه ؛ 31 ارديبهشت 1403
02 اسفند 1402 - 17:06
دور جدید حملات حزب‌الله؛

حزب‌الله ۴ پایگاه صهیونیست‌ها را هدف قرار داد

منابع رسانه‌ای بعد از ظهر امروز از موج جدید حملات حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی با هدف قرار دادن چهار پایگاه و یک شهرک صهیونیست نشین خبر دادند.
کد خبر : 15938

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه «زبدین» در مزارع اشغالی «شبعا» را با سلاح های مناسب و به صورت مستقیم و دقیق هدف قرار داده است.

حزب‌الله همچنین اعلام کرد که در پاسخ به تجاوزات به روستاها و شهرک‌های جنوب لبنان، محل تجمع نظامیان دشمن در پایگاه «المرج» و همچنین پایگاه «رویسات العلم» را با موشک هدف مستقیم قرار داده است.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه دیگری نیز از هدف قرار دادن پادگان «زرعیت» با سلاح های مناسب خبر داد.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که این حملات تلفات و خسارات قابل توجهی را به ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده است.

همزمان منابع رسانه‌ای از وقوع چند انفجار در منطقه «طبریه» در نزدیکی بلندی‌های اشغالی جولان خبر دادند.

برخی منابع نیز اعلام کردند که چند موشک از خاک لبنان به سمت یک هدف صهیونیستی در شهرک «المطله» پرتاب شد.

حزب‌الله در این باره نیز اعلام کرد: مستعمره المطله و تجمع نظامیان دشمن در آن را با سلاح‌های مناسب و به صورت دقیق و مستقیم هدف قرار دادیم.

شبکه المیادین گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی حملات توپخانه‌ای را به مناطق مختلف جنوب لبنان ازجمله شهرک‌های «الضهیره» و «عیتا الشعب» انجام داد.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز طی روز گذشته اعلام کردند که حزب‌الله با عملیات‌های خود، ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی را به اسارت گرفته است.

ارسال نظرات