09 فروردين 1403 - 10:47

بازنشر پیام مهم «محمد الضیف» برای آزادی فلسطین

شاخه نظامی جنبش حماس در صد و هفتاد و سومین روز تجاوزات وحشیانه صهیونیست‌ها به نوار غزه، پیام مهم فرمانده کل گردان‌های عزالدین القسام را که در آن از همه فرزندان جهان عربی و اسلامی خواسته شده است برای حمایت از فلسطین بشتابند، بازنشر کرد.
کد خبر : 16164

تبیین :

روز گذشته گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین سخنان ضبط شده «محمد الضیف» فرمانده کل این گردان‌ها را که در آن الضیف از همه ملت‌های عربی و اسلامی می‌خواست در راهپیمایی برای حمایت از فلسطین و آزادی مسجدالاقصی شرکت کنند بازپخش کرد.

این کلیپ صوتی توسط بخش رسانه‌ای گردان‌های القسام بازنشر شد.

در این سخنان ضبط شده، محمد الضیف از همه مردم جهان عربی و اسلامی‌ می‌خواهد که از همین حالا و نه فردا، به سوی فلسطین راهپیمایی کنند (در راهپیمایی‌ها برای حمایت از فلسطین شرکت کنند).

این فرمانده بزرگ شاخه نظامی حماس همچنین از همه فرزندان جهان عربی و اسلامی می‌خواهد نگذارند محدودیت و مرزها و ... مانع مشارکت آنها در آزادی مسجدالاقصی شود.

این سخنان ضبط شده بخشی از پیامی است که محمد الضیف در روز 7 اکتبر 2023 یعنی روز آغاز نبرد طوفان الاقصی خطاب به ملت‌ فلسطین و همه ملت‌های عربی و اسلامی گفت و در آن آغاز نبرد طوفان الاقصی را در واکنش به عربده‌کشی اشغالگران در مسجدالاقصی اعلام کرد.

بیشتر بخوانید

الضیف در این پیام خود مردم کشورهای اردن، لبنان، مصر، الجزایر، مغرب، پاکستان، مالزی، اندونزی و همه ملت‌های عربی و اسلامی را مورد خطاب قرار داده و از آنها خواست تا راهپیمایی برای حمایت از فلسطین و آزادی مسجدالاقصی را آغاز کنند.

فرمانده کل گردان‌های القسام در تاریخ 7 اکتبر 2023 از آغاز عملیات طوفان الاقصی خبر داد و گفت که زمان، زمان اتحاد مقاومت است و هر کسی که سلاحی به‌دست دارد، بیرون بیاید و علیه اشغالگران دست به مقاومت بزند.

الضیف از همه کشورهای اسلامی و عربی خواست به‌سمت مسجدالاقصی پیش بروند و تاکید کرد: زمان ماجراجویی‌ها گذشته است و باید اشغالگران را از فلسطین جارو کنیم. تصمیم گرفته‌ایم به همه جنایات رژیم صهیونیستی پایان دهیم و دشمن صهیونیستی باید بداند که دوران بزن در رو به پایان رسیده است.

این سخنان محمد الضیف در صد و هفتاد و سومین روز تجاوز وحشیانه اشغالگران صهیونیست به نوار غزه و در سایه ناتوانی رژیم‌های عربی و جامعه جهانی در مهار وحشی‌گری صهیونیست‌ها علیه مردم غزه بازنشر شد.

این پیام صوتی درحالی بازپخش می‌شود که تظاهرات‌ها برای حمایت از مردم فلسطین در برابر تجاوزات وحشیانه دشمن، نه تنها در کشورهای عربی و اسلامی بلکه در سراسر جهان همچنان ادامه دارد و همه آزادگان جهان همچنان به فشارهای مردمی برای توقف جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی و حامیان آن علیه مردم غزه ادامه می‌دهند.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات