حوادث

سردار رادان خواهان افزایش مبلغ جریمه‌های رانندگی از سوی دولت شد

فرمانده‌کل انتظامی از دولت خواست هرچه سریع‌تر اقدامات لازم برای افزایش مبلغ جریمه‌های رانندگی را داشته باشد تا این افزایش جریمه‌ها سبب کاهش تصادفات به‌ویژه تصادفات فوتی شود.

احتمال تاخیر در پرواز‌ها به دنبال فعالیت سامانه بارشی

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و مخاطرات آن از جمله احتمال تاخیر در پرواز‌ها و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها هشدار داد.

آخرین وضعیت راه‌های کشور؛ ۲۲۸ فوتی و بیش از ۵۲۰۰ مجروح در تصادفات جاده‌ای

آمار تصادفات بسیار نگران کننده است، از ابتدای شروع طرح نوروزی تا کنون نیز ۱۹۷ تصادف فوتی رخ داده که در جریان آن ۲۲۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

عکس/ بازگشایی جاده‌های پوشیده از برف در شهر موش

در شهر موش ترکیه تیم‌های امدادی به تلاش‌های خود برای باز کردن جاده روستاها ادامه می‌دهند، جایی که ضخامت برف در برخی نقاط به ۵ متر می‌رسد.

آخرین اخبار از شب چهارشنبه آخر سال؛

یک لحظه شادی، یک عمر حسرت و پشیمانی/ ۱۷ فوتی و ۹۲۴ مصدوم در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال/۹۱ مورد قطع عضو، ۲۶۶ مورد آسیب به چشم، ۲۸۲ مورد سوختگی +عکس و فیلم

بر اساس اعلام سازمان اورژانس، تعداد کل مصدومان و فوتی مرتبط با حوادث چهارشنبه‌ سوری در کل کشور، ۹۲۴ نفر مصدوم و تعداد فوتی‌ها نیز ۱۷ نفر است.

مدیرعامل آبفای تهران :

آورد آبی سیلاب‌ها معادل سه روز مصرف آب تهران بود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: بارش‌ها و سیلاب اخیر حدود ۱۰میلیون مترمکعب یعنی تنها معادل مصرف سه روز آب تهران به ذخایر آبی اضافه کرده است.

"سگ‌های ولگرد" باعث جذب بیشتر حیوانات وحشی به محل زندگی انسان‌ها می‌شوند

یک کارشناس حیات وحش گفت: ادعای حامیان سگ‌ها مبنی بر اینکه حضور سگ‌های ولگرد مانع از ورود حیوانات وحشی به محیط زندگی انسان می‌شود کذب است چرا که این سگ‌ها می‌توانند دلیلی برای جذب حیوانات وحشی به محل زندگی انسان‌ها و طعمه لذیذ حیوانی مانند پلنگ باشند.

سیل در منطقه کن و امامزاده داوود (ع)

سیل شب گذشته در منطقه کن و امامزاده داوود(ع) تاکنون ۶ کشته و ۱۴ مفقود در پی داشته است؛ به گفته مسئولان بارندگی عصر امروز پنجشنبه نسبت به بارش شب گذشته شدیدتر است و به همین دلیل از ساکنان این محدوده خواسته شده فوراً منازل خود را ترک کنند.

کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان صادر شد

کیفرخواست پرونده حادثه متروپل آبادان صادر و به زودی جهت ادامه رسیدگی به محاکم کیفری ۲ اهواز ارسال خواهد شد.