يکشنبه ؛ 02 ارديبهشت 1403
12 اسفند 1402 - 08:25
مشارکت شبیه انتخابات ۹۸ شد

شکست قطعی کمپین حداکثری تحریم انتخابات

در حالی که یک کمپین بسیار گسترده ضدایرانی برای تحریم همه جانبه انتخابات ۱۴۰۲ شکل گرفته بود، اما آمارها از مشارکت در انتخابات حکایت از شکست قطعی این کمپین دارد.
کد خبر : 15993

تبیین :

در حالی که یک کمپین بسیار گسترده ضدایرانی برای تحریم همه جانبه انتخابات 1402 شکل گرفته بود و علیرغم آنکه برخی گروه‌ها و اشخاص رادیکال در داخل نیز تلویحاً با آن همراهی کردند، اما آمارها از مشارکت حدود 25 میلیونی در این انتخابات حکایت از شکست قطعی این کمپین دارد.

این کمپین مدعی بود که مشارکت در انتخابات ایران بسیار پایین خواهد بود، اما مشارکتی نزدیک با انتخابات 1398، آنهم بعد از یک جنگ روانی تمام عیار علیه ملت ایران در سال 1401 نشان داد که اولین برداشت از انتخابات باید شکست جریان ضدایران باشد.

مردم علیرغم گله مندی های فراوان اقتصادی و علیرغم آنکه گروه های سیاسی در برخی استانها نتوانستند رقابت ایجابی قدرتمندی را پایه ریزی کنند، اما مشارکت پرشوری رقم زدند و صفهای قابل توجه انتخابات حتی تا آخرین لحظات روز 11 اسفند ادامه داشت.

مهمترین پیام مردم این است که گله‌مندیهای جدی اقتصادی و اجتماعی اگرچه جدی است، اما این مردم در مخالفت با جریان ضد ایران و شکست دادن آن از بسیاری از مسئولان کشور و نیز گروه های انتخاباتی جلوتر است.

 
 

 

 

منبع: تسنیم

ارسال نظرات