چهارشنبه ؛ 29 فروردين 1403
09 اسفند 1402 - 09:29
اصلح کیست؟

حضرت آیت الله خامنه ای : رای ندادن هیچ دستاورد و فایده‌ای ندارد و مشکلی از کشور را حل نمی‌کند.

در آستانه برگزاری انتخابات، جمعی از رأی اولی‌ها و خانواده‌های معظم شهدا، دیدار کردند
کد خبر : 15978
تبیین :

در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، جمعی از رأی اولی‌ها و خانواده‌های معظم شهدا، با حضور در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 

📹 رهبر انقلاب : انتخابات قوی و پرشور یکی از ارکان اداره درست کشور است

 
 
📹  ما اگر بتوانیم به دنیا نشان دهیم که ملت در صحنه‌های مهم و تعیین کننده کشور حضور دارند کشور را نجات دادیم و پیش بردیم
 
 
 
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی): بعضی در داخل به انتخابات بی‌التفاتی می‌کنند. من احدی را متهم نمی‌کنم اما به همه یادآور می‌شوم ما باید به انتخابات از زاویه منافع ملی نگاه کنیم نه از زاویه‌های جناحی و گروهی. اگر انتخابات ضعیف باشد همه ضرر می‌کنند. هر کسی که ایران، ملت و امنیت خود را دوست دارد بداند  اگر انتخابات ضعیف برگزار شود هیچ کس سود نمی‌برد و همه ضربه می‌خورند.
 

 
رهبر انقلاب: کسانی ممکن است به هر دلیلی نتوانند در انتخابات شرکت کنند. با آنها حرفی نداریم. اما کسانی که اظهار بی‌میلی به انتخابات می‌کنند و دیگران را به عدم حضور تشویق می‌کنند. اینها قدری بیشتر فکر کنند. رای ندادن هیچ دستاورد و فایده‌ای ندارد و مشکلی از کشور را حل نمی‌کند.
 
 
 

اصلح کیست؟ هرکسی که در تقید به دین بهتر و جلوتر باشد، هرکسی که نسبت به استقلال کشور اصرار بیشتری داشته باشد، هرکسی که به مبارزه با فساد به طور جدی عقیده داشته باشد، هرکسی که نسبت به منافع ملی جدی‌تر است.
 
 
 
تبیین امام خامنه ای : چگونه از میان لیست‌ها اصلح را انتخاب کنیم
- بنده که بخواهم رای بدهم، فهرست‌های تهران را می‌آورم، همه را که آدم نمی‌شناسد، برخی را انسان می‌شناسد، برخی رو از دیگران می‌پرسد و بعضی را به افرادی که معرفی کردند اطمینان می‌کند و مجموعه‌ای را به عنوان نامزدهای مورد انتخاب در صندوق اسمشان را می اندازد، هر مقداری که ممکن است در این زمینه باید دقت کرد.
 
 
خودسوزی افسر آمریکا نتیجه فضاحت سیاست‌های غرب در ماجرای غزه است. کار فضاحت سیاستهای خلاف بشری آمریکا به جایی می‌رسد که افسر نیروی هوایی آمریکا خودش را آتش می‌زند. یعنی حتی برای آن جوانی که در آن فرهنگ تربیت شده، سنگین می‌آید و وجدانش آزرده می‌شود. البته بجای یک نفر، هزار نفر باید خودشان را آتش می‌زدند، غرق در فساد بودن نمی‌گذارد و یک نفر تصادفا وجدانش بیدار شده و خودش را آتش زده است. فرهنگ غربی خودش را معرفی و عریان کرد و خودش را لو داد که چقدر فاسد و منحرف و ظالم است. امیدواریم خداوند متعال نصرت کامل به اسلام و مسلمین و فلسطین بخصوص غزه عنایت کند.
 
 

 

 

منبع: فارس

ارسال نظرات