چهارشنبه ؛ 29 فروردين 1403

تیم جدید برانکو مشخص شد

سايت بين اسپورت اعلام كرد فدراسیون فوتبال چین برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و عمان را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کرد.

سالگرد کودتای سیاه رضاخان؛

افسانه بنیانگذار ایران نوین/ قزاقِ راهزن چگونه ثروت ایران را غارت کرد؟

طبق گزارش‌هاي کاملاً رسمي و معتبر، در سال ۱۹۴۱ مجموع ثروت رضا‌خان در بانک‌هاي خارج به رقم ۲۰۰ ميليون دلار رسيد. يعني در عمل تمامي درآمدهاي نفتي ايران طي سال‌هاي ۱۹۲۱-۱۹۴۱ به سرقت رفته بود.

سوم اسفند در آینه تاریخ معاصر ایران

مهمترین رویدادهای تاریخ معاصر ایران در این روز، به شرح زیر است:

بزرگداشت دانشمند شهیدحاج حسن طهرانی‌مقدم

آیین بزرگداشت دانشمند شهید حاج حسن طهرانی‌مقدم دوشنبه ۲۲ آبان با حضور سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده، فرماندهی محترم نیروی هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رضا مراد صحرای وزیر آموزش و پرورش و دیگر مقامات لشکری و کشوری در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار شد.

دیوارنگاره؛ تجربه‌ای برای تبلیغ هنرمندانه
نگاهی به یک روش متفاوت تبلیغی؛

دیوارنگاره؛ تجربه‌ای برای تبلیغ هنرمندانه

دنیای امروز، دنیای تبلیغات و رسانه است و مثل گذشته چندان نمی‌توان با روش‌های مستقیم و بعضا تحکمی، مفاهیم دینی، انقلابی، آموزه‌های اجتماعی و امثال آن را به جامعه منتقل کرد و بازخورد خوبی گرفت.

به مناسبت سالروز میلاد پیامبر خاتم (ص) و امام صادق (ع)

به مناسبت سالروز میلاد پیامبر خاتم (ص) و امام صادق (ع)

۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد باسعادت و فرخنده آخرین فرستاده خداوند و پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند برومندش، بنیانگذار مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق (ع) است

صالحی: تحریم رسانه‌ها از سوی آمریکا نشانه ضعف است

صالحی: تحریم رسانه‌ها از سوی آمریکا نشانه ضعف است

دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: تحریم نشانه قدرت نیست نشانه ضعف است. به‌خصوص تحریم یک رسانه کاملاً‌ بر خلاف ادعاهای پرطمطراق آزادی بیان است.

بایدها و نبایدهای حضور مهمانان خارجي

حضور مهمانان خارجی در کشور مانند همه‌ مسائل دیگر هم فرصت است و هم تهدید. در صورتی که در این زمینه به درستی سیاست‌گذاری شود و جوانب امر سنجیده شود فرصت‌های بی‌بدیلی با خود به همراه دارد که در مورد مهاجران افغانستانی چشمه‌هایی از آن را در سالیان اخیر دیده‌ایم

مرز مهران ۱۴ روز مانده به اربعین/ هر لحظه بر تعداد زائران افزوده می‌شود

امروز تردد زائران در مرز مهران نسبت به روزهای گذشته افزایش پیدا کرده است و از بامداد ‌تاکنون بیش از ۳۵هزار نفر از مرز مهران تردد کرده‌اند.