شنبه ؛ 01 ارديبهشت 1403
15 فروردين 1403 - 12:08

تشییع شهید زاهدی و یارانش در روز قدس/ سردار سلامی سخنران تهران

رمضان شریف از تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی کنسولگری ایران در دمشق در مراسم روز قدس تهران خبر داد.
کد خبر : 16203

تبیین:

 به گزارش دفاع پرس؛ دومین جلسه هماهنگی، برنامه ریزی و سیاست گذاری ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس با حضور «رمضان شریف» رئیس ستاد مرکزی روز جهانی قدس، «ناصر ابوشریف» نماینده جهاد اسلامی در تهران، «حسین رویوران» کارشناس مسایل منطقه خاورمیانه برگزار شد.

در ابتدای جلسه رمضان شریف اظهار داشت: صهیونیست‌ها تلاش می‌کنند نقطه ضعف فلسطینیان را مورد هجمه قرار دهند، اما نمی‌دانند که خون جوانان فلسطینی جریان مقاومت در منطقه را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه تاکید کرد: صهیونیست‌ها بدانند که انتقام خون شهدای جریان مقاومت از آن‌ها گرفته خواهد شد و شکست آن‌ها در نبرد حق علیه باطل حتمی است، زیرا این یک سنت الهی است.

وی افزود: مقرر شد روز بیست و سوم رمضان به عنوان آخرین روز جهانی قدس باشد و همچنین در یک اقدام معنادار می‌خواهیم راهپیمایی را از مزار شهید حاج قاسم سلیمانی شروع کنیم تا پیام واقعی ما به صهیونیست‌ها برسد.

رمضان شریف گفت: تحولات سرزمین‌های اشغالی به حدی زیاد است که هر روز تصمیمات ما را در قبال صهیونیست‌ها تغییر می‌دهد، امسال وحدت بی‌نظیر در جهان اسلام برای حمایت از مردم فلسطین و آرمان فلسطین ایجاد شده است.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه خاطرنشان کرد: مردم فلسطین امسال بیش از ۲۳۰ شهید تقدیم آرمان فلسطین کرده‌اند که در نوع خود قابل تامل است و در جبهه مقابل تزلزل بی سابقه را شاهدیم، اگر صهیونیست‌ها تا الان از مشکلات و معضلات امنیتی خود نگران بودند، اکنون با مشکلات عدیده فرهنگی و اجتماعی مواجه هستند که کلیدواژه فروپاشی در همه رسانه‌های صهیونیستی قرار داده است.

رمضان شریف با بیان اینکه امسال هم مانند سال‌های گذشته مساجد و حسینیه‌ها مبدا راهپیمایی روز قدس است، گفت: جامعه نخبگانی کشور شعار‌های متعددی را برای روز جهانی قدس امسال پیشنهاد داده بودند، اما با همفکری همه دوستان شعار امسال را «فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی» تعیین کردیم.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه تصریح کرد: فلسطینیان امسال در شرایط بسیار سختی قراردارند که امیدواریم با وحدت همه مسلمانان و پول اسلامی بتوانیم ظلم چند ده ساله صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین پایان دهیم.

 

 

ارسال نظرات