يکشنبه ؛ 02 ارديبهشت 1403
11 اسفند 1402 - 08:42

رهبر انقلاب رای خود را در صندوق انتخابات انداختند

رهبر انقلاب دقایقی پیش در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری «انتخابات مجلس شورای اسلامی» و «مجلس خبرگان رهبری» رأی خود را به صندوق انداختند.
کد خبر : 15990

رهبر انقلاب دقایقی پیش در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری «انتخابات مجلس شورای اسلامی» و «مجلس خبرگان رهبری» رأی خود را به صندوق انداختند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دقایقی پیش در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری «انتخابات مجلس شورای اسلامی» و «مجلس خبرگان رهبری» رأی خود را به صندوق انداختند.این برنامه باحضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و بین‌المللی برگزار شد و بصورت زنده از رسانه KHAMENEI.IR، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و دیگر رسانه‌های خارجی پخش شد.

رهبرانقلاب فرمودند : 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از خداوند متعال درخواست می‌کنیم که امروز را برای ملت ایران، روز مبارکی قرار دهد و نتایج تلاش مردم عزیز ما و دستاندرکاران مسائل گوناگون انتخابات، ان‌شاءالله به نتایج مطلوب برسد و به نفع ملت ایران تمام شود.

ایشان افزودند: من دو توصیه عرض می‌کنم و بعداً به پاسخ سوال خبرنگار محترم پاسخ می‌دهم. توصیه اول به مردم عزیز این است که قرآن به ما فرمود؛ در کارهای نیک مسابقه بگذارید و از دیگران پیشی بگیرید.

رهبر انقلاب تاکید کردند: من در انتخابات‌های گذشته نیز گفتم که تاکید می‌کنم هرچه زودتر از این فرصت استفاده کنید و در اولین ساعات ممکن رای خود را در صندوق‌های رای بیندازید.

ایشان افزودند: توصیه دوم این است که در هر حوزه‌ای به تعداد لازم برای آن حوزه رای دهید. مثلاً در تهران برای خبرگان ۱۶ نفر را احتیاج است که به ۱۶ نفر رای دهید و نه به کمتر؛ یا در تهران برای مجلس شورای اسلامی به ۳۰ نفر بایستی رای دهید و به ۳۰ نفر رای دهید و به کمتر رای ندهید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: امروز چشم بسیاری از دوستان و بدخواهان ملت ایران به شما مردم است. هم دوستان ما و افرادی که علاقمندان به ملت ایران هستند و هم بدخواهان، از همه طرف چشم‌ها متوسل مسائل کشور ما و متوسل ملت عزیز ماست. به این توجه کنید، دوستان را خوشحال و بدخواهان را ناامید کنید.

آیت الله خامنه ای افزودند: آخرین حرف من خطاب به مردم این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

 

#رهبر_انقلاب#رای#انتخابات #انتخابات_مجلس_شورای_اسلامی#انتخابات_خبرگان_رهبری

ارسال نظرات